Pierogi na wywóz (na dowóz) Wrocław

PIEROGI & INNE LEPITKI

Chcesz wrzucić coś na ząb? Masz ochotę na małe co nieco? A może szukasz propozycji na pyszny posiłek dla całej rodziny lub paczki znajomych?
W każdym przypadku zapraszamy do skorzystania z oferty naszej pierogarni we Wrocławiu, przy ulicy Ruskiej 36!

Co prawda mówi się, że przez żołądek do serca, jednak w naszym przypadku wygląda to nieco inaczej, ponieważ serce jest już na samym początku! Wkładamy je w każdy przygotowywany przez nas posiłek, dzięki czemu do Twojego żołądka zawsze trafiają przepyszne pierogi. Jesteśmy niewielką firmą, której zależy przede wszystkim na tym, by klienci byli zadowoleni po wizycie w naszym lokalu. Wszystkie serwowane przez nas potrawy są wykonywane na miejscu, a do tego bazujemy dobrych składnikach!

Nasze kucharki posiadają ogromne doświadczenie w robieniu pierogów i innych pozycji dostępnych w naszej ofercie, a wszelkie propozycje w menu to kompozycje stworzone na podstawie długich lat praktyk. Miłość do pierogów to nie wszystko, ponieważ przygotowujemy wiele innych dań, takich jak shoarma, bigos itd. Do każdego dania dołączamy omastę gratis!

Pierogarnia Ósmesmake we Wrocławiu czeka na Ciebie!

Nasi klienci często odwiedzają nas także ze względu na pyszną, aromatyczną kawę, jaką serwujemy. Nie zapomnij do nas wpaść, kiedy będziesz w okolicy! Czeka na Ciebie nie tylko pyszne jedzenie i aromatyczne napoje, ale też bardzo miła obsługa, która może Ci pomóc w wyborze odpowiedniej potrawy.

Stawiamy na różnorodność, dlatego posiadamy w naszej ofercie wiele rodzajów pierogów. Oczywiście, pośród nich znajdują się tradycyjne propozycje, takie jak ruskie lub pierogi z mięsem, jednak oferujemy również wiele innych, ciekawych smaków! Mamy także propozycje odpowiednie dla wegetarian.

Masz jakieś pytania, a może chcesz zrobić rezerwację? Zadzwoń do nas, a nasi pracownicy z chęcią rozjaśnią wszelkie frapujące Cię kwestie.

Adres

ul. Ruska 36
50-079 Wrocław


Dane kontaktowe

E-mail: pierogi@osmesmake.pl                     
Telefon: +48 530 727 232                     

Ósmesmake
PIEROGI & INNE LEPITKI

O nas

Pierogi - catering

Pierogi na dowóz

Pierogi leniwe