Pierogi leniwe

PIEROGI & INNE LEPITKI

Masz ochotę na ręcznie ulepione leniwe pierogi we Wrocławiu? Odwiedź nasz lokal lub zadzwoń!

Pierogi leniwe jako klasyczne danie kuchni polskiej mogą różnić się konsystencją, wpływającą na doznania smakowe. Nasza lokal jest wyjątkowym miejscem na mapie stolicy Dolnego Śląska, w którym tradycyjne receptury łączą się z nowoczesnym podejściem do kulinariów. Podajemy wyborne pierogi leniwe we Wrocławiu, sprawdź koniecznie, w czym tkwi nasz sekret.

Pierogi leniwe, jak nazwa może sugerować, są szybkim daniem dla leniwych, jednak u nas nie są leniwe, wręcz przeciwnie. Aby zapewnić wyjątkowo gładką konsystencję rozpływającego się w ustach połączenia świeżego twarogu z jajem i mąką, dodajemy szczyptę pasji, kilka gram zaangażowania i łyżeczkę pozytywnych emocji. Pierogi leniwe we Wrocławiu? Tylko u nas. W naszym lokalu, w centrum miasta znajdziesz leniwe, wykonane z naturalnych składników, ręcznie zagniatane i gotowane z dbałością o optymalny efekt.

Pierogi leniwe w naszym wrocławskim lokalu serwujemy z bułką tartą, przysmażoną na maśle. Do każdego dania można dobrać dowolną, dodatkową omastę według własnych preferencji smakowych. Sprawdź osobiście, jak smakują pierogi leniwe, tworzone przez nasze kucharki. Dla tych, którzy cenią tradycyjny smak polskiej kuchni, podanej z odrobiną nowoczesnych dodatków, wizyta w naszej pierogarni okaże się doskonałym wyborem. Pierogi leniwe to danie, które robi się szybko, a zjada jeszcze szybciej, wstąp na lunch, który wywoła uśmiech na Twojej twarzy.

Serwowana przez nas porcja pierogów leniwych zawiera 250 g potrawy, co przekłada się na pożywny posiłek, idealny podczas przerwy w pracy. Spraw sobie przyjemność, która przypomni Ci wyjątkowe smaki dzieciństwa. Czy nasze pierogi leniwe są podobne do tych, które robiła Twoja babcia? Mamy nadzieję, że choć trochę je przypominają. Dobór świeżych, naturalnych składników od lokalnych dostawców pozwala nam podawać potrawy, zachowujące niezwykły smak, aromat i konsystencję, porównywalne z tradycyjnymi daniami, przygotowywanymi w domu. Skuś się na kuchnię tradycyjną, której nie masz czasu samodzielnie przygotować w domu. 

Adres

ul. Ruska 36
50-079 Wrocław


Dane kontaktowe

E-mail: pierogi@osmesmake.pl                     
Telefon: +48 530 727 232                     

Ósmesmake
PIEROGI & INNE LEPITKI

O nas

Pierogi - catering

Pierogi na dowóz

Pierogi leniwe