Najlepsze pierogi domowe we Wrocławiu

PIEROGI & INNE LEPITKI

Nasz lokal we Wrocławiu to wyjątkowe miejsce, w którym zjesz najlepsze pierogi w okolicy. Będąc w stolicy Dolnego Śląska, koniecznie odwiedź naszą restaurację!

Jesteśmy osobami ceniącymi sobie przede wszystkim pyszne smaki. Nasze kucharki od lat lepią przepyszne pierogi, a pozytywne opinie wielu bliskich skłoniły nas do otworzenia własnej pierogarni, by przepysznymi daniami dzielić się z innymi. Jesteśmy wdzięczni wszystkim ciepłym słowom klientów, ponieważ bez Was wszystkich nie moglibyśmy szerzyć naszej pasji do jedzenia, którym są pierogi domowe. Wrocław to piękne miejsce do spacerowania, dlatego, kiedy będziesz w centrum, nie krępuj się nas odwiedzić!

W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów pierogów. Chodzi na przykład o tradycyjne pozycje, takie jak pierogi ruskie, z mięsem, szpinakiem. Nasza oferta została jednak poszerzona o wiele nowości, które na pewno połechcą Twoje kubki smakowe. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, świeżych składników. Wszystko robimy na miejscu, dlatego możesz mieć pewność, że zjesz nie tylko pyszne, ale też zdrowe jedzenie.

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, dlatego w razie pytań lub sugestii zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość i przyjazną atmosferę w lokalu. Można u nas także rezerwować stoliki, jeżeli chcesz wpaść ze znajomymi, a nie wiesz, czy znajdziesz miejsce.

Masz jakieś pytania? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Adres

ul. Ruska 36
50-079 Wrocław


Dane kontaktowe

E-mail: pierogi@osmesmake.pl                     
Telefon: +48 530 727 232                     

Ósmesmake
PIEROGI & INNE LEPITKI

O nas

Pierogi - catering

Pierogi na dowóz

Pierogi leniwe